Kauba tagastamine 

*Kliendil  on õigus www.tiremarket.ee  e-poest ostetud kaup tagastada ehk veebikeskkonna vahendusel sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul hetkest, mil kaup on kliendile tarnitud või üle antud. Kauba tagastamisel kannab klient tagastamisega seotud kulud, välja arvatud juhtudel, kui üleantud toode ei vastanud tellitule.

Kui kliendi tellitud kaup ei vasta tellitule või e-poes eksponeeritule, vahetame kauba ringi õige toote vastu või võimaldame kliendil vahetada tellitud toote uue samaväärse toote vastu.

NB! Kliendi poolt  tagastatud kaup peab olema kasutamata ja puhas, koos pakendiga/siltidega. Rehvid ei tohi olla kordagi velgedele monteeritud. Tagastamiskulud katab klient.

NB! Kõik rehvid,  mis pole meie laos (Saadavus: “Kohapeal olemas”) ,s.t mis on tellimisega partnerlaost- nende rehvide  tagastades võivad kaasneda lisaks meile tagastamiskulude katmisele ka tagastuskulud partnerlattu kuni 30 eurot sõltuvalt lao asukohast.
Vaatame iga tagastust personaalselt ning aitame alati leida kõige kliendisõbralikuma lahenduse.

NB: DOT märgistusega rehvid ei kuulu tagastamisele.

Kauba tagastamiseks palume saata e-mail info@tiremarket.ee koos arve numbri, teie kontaktandmetega ja põhjusega, miks soovite toodet tagastada.

NB: Kaubal, mis pole meie laos, on kõik tarneajad  eeldatavad ning nendega ei kaasne ajalisi lubadusi.

Eeldatavad tarneajad kehtivad enne kella 14:00 tellimustele.

Tellitud kaupa hoiustame enda laos tasuta kuni 2 nädalat, 2 nädala mõõdudes arvame kauba “rehvihoiustuse alla”.

Garantii
Kõikidele meie poolt müüdavatele toodetele laieneb garantii.
*Kasutatud rehvide garantii laieneb senikaua, kuni rehvidelt pole maha kulunud spetsiaalse kriidi kirjad. Soovitame alati paigaldada kasutatud rehvid meie töökojas.
Uutel rehvidel on garantii vastavalt seadusele 2a.
NB: Me ei hüvita garantiiküsimuste korral kaudseid kulusid, s.h teistes töökodades tehtud kulutusi balanseerimisele või montaažile.
Soovitame garantiiküsimustes alati esmalt pöörduda meie poole.