Tellimine

Meie netipoest saate mugavalt tellida rehve kodust lahkumata! Saate valida, kas kaubale tulla järgi meie töökotta või saadame rehvid otse Teie soovitud aadressile üle Eesti!

1.Valige välja sobivad rehvid
2.Lisage need ostukorvi 
3.Valige, kuidas soovite rehve kätte saada
4.Tasuge arve mugavalt läbi pangalingi.
5. Kinnitame teie tellimuse ning vajadusel teavitame teid tarneajast
6. Saadame kauba välja või lepime kokku rehvivahetusaja.

Alates 99 eurosest tellimusest on tarne üle Eesti TASUTA! Saadame kauba kulleriga otse Teie soovitud aadressile!

Rehvide saadavus

  • “x tk Laos”  – Rehv on olemas meie laos Tartus Vaksali 32, tarne reeglina Teie aadressile järgmiseks tööpäevaks (eeldusel, et tellimus on tasutud enne kella 14:00).
  • “Saadaval 4 tk, tellimisel 1-2 tööpäevaaadval “1-2 päeva” -Rehv on tootjalaos, tarne meie töökotta või Teie aadressile reeglina 1-2 tööpäeva(eeldusel, et tellimus on tehtud enne kella 14:00).
  • Saadaval 1/2/3 tk, tellimisel 1-2 tööpäeva” – 1-3 rehvi on tootjalaos, tarne meie töökotta või Teie aadressile reeglina 1-2 tööpäeva(eeldusel, et tellimus on tehtud enne kella 14:00). Juurde pole võimalik tellida.

NB: E-poe hinnad kehtivad ainult e-poest tehtud tellimustele! Kohapeal võivad hinnad varieeruda kuni +15%.

Rehvid toimetab Teieni mugavalt kullerfirma tööpäeviti 9:00-17:00.
Kullerfirma helistab ette enne kauba kohaletoomist.

Kõik meie poolt müüdavad rehvid on kuni 3 aastat vanad, v.a rehvid, millel on märgitud tähis DOT, nt DOT15 = 2015a. Kui kliendil on soov mõne kindla rehvi kindel DOT teada saada, maksab see teenus 5€/tk koos km.
Tuletame siinkohal meelde, et rehvitootjad on ette näinud rehvi kasutusajaks 10 aastat ning kuni 5a vanu rehve   käsitletakse BRV  (Bundesverband Reifenhandel und Vulkanisierungs-Handwerk e.V.) andmetel “uuteks”. 

Kiire tarne garanteeritud.

Rehvide tagastamine

*Kliendil (eraisikul) on õigus Tarturehv.ee  e-poest ostetud kaup tagastada ehk veebikeskkonna vahendusel sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul hetkest, mil kaup on kliendile tarnitud või üle antud.Kauba tagastamisel kannab klient tagastamisega seotud kulud, välja arvatud juhtudel, kui üleantud toode ei vastanud tellitule.

Kui kliendi tellitud kaup ei vasta tellitule või e-poes eksponeeritule, vahetame kauba ringi õige toote vastu või võimaldame kliendil vahetada tellitud toote uue samaväärse toote vastu.

Täpsemalt rehvide tagastamisest:
https://www.tarturehv.ee/returnpolicy/

NB! Kliendi poolt  tagastatud kaup peab olema kasutamata ning puhas. Rehvid ei tohi olla kordagi velgedele monteeritud.

Liisi järelmaks

Pakume ka võimalust soetada rehve Holm Bank järelmaksuga.

Järelmaksu soovikorral võtke palun ühendust info@tarturehv.ee